Sesja szuka gracza, gracz szuka sesji.

18
Chyba tylko ten wpis Starcie i specyfikację bryki Borisa (żebyś mogla sobie opracować statek, jaki będzie miał szanse w starciu).

W sumie to świat się kończy, że admin szuka gracza do sesji innego gracza ale doszedłem do wniosku, że skoro Boris chce się wykazać, to niech ma konkretnego przeciwnika.
Oczywiście ilość graczy w wątku nie jest reglamentowana.
ps. nie prowadzę tej sesji a jedynie nadzoruję. Interwencja wyłącznie w momencie wystąpienia absurdów.
Mike Oldfield - Nuclear

23
A więc tak. Szukam kogoś, kto pomoże mi zedrzeć rdzę z pióra/klawiatury. Nie pisałam baaaaardzo długo w ogóle, a sesji to już w szczególe. W dodatku dopiero się uczę świata i nie znam unii. Chętniej jakąś niewielką przygodę w retrospekcji, niż picie kawy (choć kawę kocham miłością prawdziwą). Ewentualnie połączone z przygodą picie kawy:)
Nie jestem szalona. Jestem cykliczna.

24
Pbf znam od kilku lat. V też dał mi znać żeby nie krępować się tworzyć sytuacji wokół postaci itp. Co do świata to lubię Sci-fi ale Mass Effect znam tyle o ile.. więc z góry przepraszam jeśli czegoś nie ogarnę (walić na priv jeśli coś takiego się stanie). Jeśli lubicie gore, horror, akcje albo leniwe spotkanie to postaram się stanąć na wysokości zadania podczas fabułki ;) staram się pisać codziennie, ale czasem może się zdarzyć że odpisze po 2 dniach (dopóki to nie fabuła z dużą ilością ludzi to chyba nie zaszkodzi naszej wymianie zdań, mam nadzieję). Zależy też ile ludzi skusi się na fabu ze mną.. dawajcie znać na pw proszę (mile widziane jeśli również macie jakiś pomysł na spotkanie).