7
Jakby co zauważyłem, że zbyt próbuje Taro grać jako postać której zwyczajnie grać nie potrafię i po pierwsze jest to dla mnie ciężkie, a po drugie efekt jest strasznie cringowy i wręcz żałosny. Dlatego zapewne Taro zmieni się by mi się nim bardziej komfortowo grało, choć jeszcze nie wiem czy to pomoże. Ostrzegam jednak tu by nikt nie dziwił się czemu nagle zmieniła mu się osobowość i może mu się w najbliższym czasię jeszcze zmieniać zanim uda mi się dopasować jego charakter.
Sowia noc

Pogaduchy

14
W sumie nie pasuje mi nigdzie indziej, a podzielić się człowiek (i bakteria) czasami musi, inaczej się udusi:

Statki posiadają dusze kobiet, także te kosmiczne, także te pozaatmosferyczne, nieprzeznaczone do lądowań na powierzchni planet, o kształtach niewyprofilowanych aerodynamiką do obłych strzał, stożków, deltoid, ich sylwetki nie ogranicza żadne prawo gazów, „Göring” najlepszym przykładem, kosmiczna katedra Gaudiego, tak, tak, właśnie tak mi się kojarzy, gdyby Gaudi projektował statki kosmiczne, wyszłoby spod jego ręki coś podobnego: kwiat czarnych metali, ażurowa strzelistość pseudogotyku, ciężkie a lekkie, a nieważkie, miliony ton masy spoczynkowej, choć gdy patrzysz z dala, widzisz tylko anielskie skrzydła, złożone i rozłożone, kręgosłupy wymarłych lewiatanów, łukowate żebra, asymetryczny wir czaszy odrzutowej, krzywą kadzielnicę anihilacyjnego ognia; statki posiadają dusze kobiet, nic dziwnego, że o okrętach mówi się „one”.

Jacek Dukaj - "Król Bólu"
"A storyteller does not concern themselves with the truth"