Zaćmienie

1
Zaćmienie powstało z pomysłu komandos Asari Jony Sederis i miało w założeniu zajmować się "aktywną" ochroną. Pod wpływem doktryny wojskowej asari i batarian organizacja wyspecjalizowała się w sabotażu i zamachach oraz ochronie osób i miejsc.
Władze Cytadeli podchodzą do działań korporacji z dużą nieufnością, cieszy się ona jednak dużym wzięciem na Skylliańskim Pograniczu i w Układach Terminusa.

Siedzibą Zaćmienia jest stacja Omega, a sama organizacja kontroluje blisko 20% powierzchni asteroidy. Świadczy tam najróżniejsze usługi, od naprawy mechów aż po otwarte działania wojenne.
Wyjątkowy status w portfolio jej usług mają zamachy - firma podejmuje się ich tylko wtedy, gdy wspierają osiąganie jej szerszych, długoterminowych celów; piraci kwalifikują się do uderzenia wyprzedzającego, ale Zaćmienie nie podejmie się zabicia czyjegoś męża lub żony dla uzyskania wypłaty odszkodowania.
Mimo licznych doniesień, korporacja wypiera się udziału w sabotażu i porwaniach konkurentów biznesowych.

Przyszli członkowie Zaćmienia, przynajmniej na Ilium, przed otrzymaniem swojego uniformu muszą popełnić morderstwo.

Najemników Zaćmienia można poznać po żółto - czarnych pancerzach z logo korporacji - zaćmieniem słońca z wpisaną w środek dużą literą E.

(źródło - masseffect.eu)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2020, 14:40 przez Szaman, łącznie zmieniany 1 raz.
Mike Oldfield - Nuclear