Cerberus

1
Obecny przywódca: Człowiek Iluzja

Cerberus jest pro-ludzką grupą paramilitarną prowadzoną przez enigmatycznego Człowieka Iluzję. Motywem przewodnim wszystkich działań Cerberusa jest przekonanie, że ludzkość powinna odgrywać ważniejszą rolę w społeczności Galaktyki. Według Cerberusa Przymierze Systemów jest zbyt ograniczone przez prawo i opinię publiczną by móc skutecznie postawić się rasom Cytadeli. Wszystkie sposoby mające na celu ustabilizowanie ludzkiej dominacji są dozwolone; nielegalne i niebezpieczne eksperymenty, terroryzm, sabotaż i zabójstwo - agenci Cerberusa akceptują te metody wierząc, że historia z czasem ich rozgrzeszy.

Przymierze Systemów i Rada Cytadeli uznały Cerberusa za organizacje terrorystyczną, a każdego agenta organizacji za przestępce.

Cerberus podzielony jest na niezależne od siebie i nie utrzymujące ze sobą kontaktów komórki. Dzięki temu systemowi nawet w przypadku, gdy odkryta zostanie jedna z komórek, pozostałe będą bezpieczne. Każda z komórek prowadzona jest przez agenta, który odpowiada bezpośrednio przed Człowiekiem Iluzją. Cerberus posiada komórki zarówno militarne, jak i polityczne i badawcze; wszystkie połączone jednym, wspólnym celem- pracami nad rozwojem ludzkości.

(źródło - masseffect.eu)
Ostatnio zmieniony 20 lut 2020, 14:11 przez Szaman, łącznie zmieniany 2 razy.
Mike Oldfield - Nuclear