DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

1
Jak sama nazwa wskazuje - tutaj znajdują się reklamy serwerów z tekstówkami umiejscowionymi na Discordzie ;)

Nasza reklama dla serwerów na Discordzie:

"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło."
Oscar Wilde

Jest rok 2185.
Shepard łapie pierwszy oddech na stole operacyjnym w tajnej bazie Cerberusa i wyrusza, by rozwikłać zagadkę znikających ludzkich kolonii. Jednak Droga Mleczna stoi na progu znacznie większego zagrożenia. Zagrożenia, w które nikt jeszcze tak naprawdę nie wierzy.
Jak potoczą się losy galaktyki? Czy istnieje szansa, by zmienić bieg wydarzeń? Odwlec to, co nieuniknione? Jeśli nie, czy dasz radę stawić czoła Żniwiarzom? Umkniesz wraz z kolonistami? A może staniesz po stronie Starych Maszyn?
Jak zapiszesz się na kartach historii, którą właśnie masz okazję tworzyć? Wszystko zależy od Ciebie. Teraz. Tutaj.
Zbadaj z nami ścieżki, których nie odkryła załoga Normandii. Kreuj z nami alternatywną historię. Odkryj najmroczniejsze sekrety galaktyki.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia…

Chcemy Was zaprosić do odwiedzenia naszego masseffectowego forum PBF - zapraszamy wszystkich graczy tekstowych, przybądźcie, zobaczcie i … stwórzcie KP swojej postaci zostając na dłużej. Historia, którą budujemy - nieco alternatywnie dla przygód załogi Normandii - oparta jest na uniwersum kultowej gry Mass Effect, bez grywalnych kanonów, które w razie potrzeby funkcjonują jako NPC. Nie znasz uniwersum Mass Effect, a chcesz wpasować się w klimaty sci-fi ? To forum jest także dla Ciebie ! Poznanie świata wykreowanego przez Bioware nie jest bardziej skomplikowane, niż zapoznanie się z każdym innym światem autorskim RP, a materiałów dostępnych w internecie jest prawdziwa mnogość. W razie potrzeby zawsze służymy pomocą. Nie jesteśmy ortodoksyjni i zamiast trzymać się ściśle tylko tego, co zostało ujęte w kanonie, rozbudowujemy uni o nowe elementy kompatybilne z założeniami podstawy.
Szukamy ogarniętych graczy potrafiących utrzymać dynamikę akcji (w wątku głównym odpisy minimum raz dziennie, ale można ogrywać tylko wątki poboczne), kierujących się logiką, zasadami fizyki, realizmem sytuacji i potrafiących reagować w sposób adekwatny do toczących się akcji (nie, sam jeden nie jesteś w stanie powalić oddziału wroga). Podobnie też weryfikujemy KP - postaci oderwane od realizmu, superbohaterzy, czy pełne, mobilne syntetyki nie są akceptowane. W zamian oferujemy dużo wolności w kreowaniu własnych historii pobocznych, totalny brak adminofaszyzmu, otwartość na wszystkie zgłaszane pomysły dotyczące fabuły i nie tylko, doskonałą zabawę w przyjaznym, dowcipnym i komunikatywnym gronie prawdziwych pasjonatów tworzenia tekstówek. ERP akceptowane, nie jesteśmy jakoś specjalnie pruderyjni.

Zapraszamy na https://gra-cieni.pl/index.php

https://discord.gg/jRKvVGEtnK

Keelah se`lai !
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

2
—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—
Właściciel Serwera: @☭Demon404☭ {igrp.pl}#1069
Gatunek: Post Apo
—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—
Wyprowadzenie

-Sezon Pierwszy-
Minęły dwa lata od pierwszego zarażenia. Wirus się rozprzestrzenił i zaraził 99.7% ludzkości. Plotki głoszą że NSA trzyma się na Biegunie Północnym w obozie Zorza. Ale pewnie to tylko plotki. W samym USA 95% ludzkości jest zarażona.Niektórzy tworzą obozy ocalałych, jednak one w większości upadają. Jednak skupmy się narazie na fikcyjnym regionem New Hampsville. Jest to ono dość duże, położone jest nad Oceanem Spokoinym. Miejsce to jest ciepłe i malownicze. To tutaj triafiacie, gdzie waszym celem jest przetrwanie.


❝ Jezus obiecał nam zmartwychwstanie i słowa dotrzymał ❞
-Sezon Drugi-
Minęły cztery lata odkąd rząd upadł, odkąd ludzie zaczęli zjadać siebie nawzajem. Wszystko stracone, nie ma już szans na ratunek - Tak każdy myślał, gdy nagle głos w radiu zawiadomiło: "Dzisiejszego dnia, Centrum Chorób Zakaźnych w stanie Kalifornia uprzejmie informuję iż odkryli przeciwciała. Dzięki którym powstała pierwsza "szczepionka" spowalniająca proces inkubacji pasożyta, o 48h. Jednak ów szczepionka nie zabija całkowicie źródła choroby, a tylko spowalnia rozwój"
To nie koniec? Jesteśmy uratowali? To tylko postój w wynalezieniu leku? - No nie, ów centrum w Kalifornii zostało zniszczone, a same szczepionki zostały przechwycone przez wrogie dla każdego Unite Force. Którzy zaczęli fałszować i sprzedawać po astronomicznych cenach leki. Dwa dni później od incydentów głos w radiu ucichł. Mijały dni, tygodnie, miesiące, a nie było słowa od "Głosu Ludzkości" Co dalej?
—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—-—
Co oferujemy?
:arrow_forward: Miłą Adminomoderacje
:arrow_forward: Brak "faworki"
:arrow_forward: System rzutów kostką i mechanikę tworzenia osad
:arrow_forward: Dangery i looty
Oraz wiele więcej, zachęcam sprawdzić na własną rękę

https://discord.gg/pP3E6DP
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

3
:radioactive:STREFA ZAMKNIĘTA:radioactive:

《 towarzyszu! szukasz może serwera roleplay w stylu postapokalipstycznym? To dobrze trafiłeś. Nasz serwer opowiada historię najbardziej zatajnionej epidemi rosyjskiej w XXI w 》
==================《co oferujemy 》===================
➵ miłą administracje
➵ rp o ciekawej historii
➵ ciekawe role
➵ strefę 4fun
➵ rozbudowaną mechanikę walki i polowań
➵ boty do zarabiania oraz rzucanie kostką
==================《co wymagamy 》=========================
➵ aktywność
➵ znanie ortografi
➵ używanie kanałów z ich przeznaczeniem
《Opis serwera: 》
Rok 2023 trzy lata przed epidemią.
W Moskwie zaczął się rozprzestrzeniać nieznany Wirus od którego gineli ludzie władze państwa próbowali to zatuszować przed światem i w państwie lecz nie udało im się gdy wirus zaczął bardziej się rozprzestrzeniać ,
zamykneli miasto by nikogo do niego nie dopuścić nikt nie mógł wejść a nie wyjść , w kraju coraz bardziej robiła się nerwowa społeczność jak i nie które państwa chciały wiedzieć jaki jest Status z wirusem . W Moskwie zaczynały się prostesty rewolucje aż doszło do wojny domowej , Władze państwa nie mogły utrzymać porządku ii kontrolować wirusa ,więc wirus tak się rozprzestrzenił ,że już był zaobserwowany w innych sąsiednich państwach Rosji. Najbardziej zagrożone obszary zamknięto a tam ludzie próbują walczyć by przetrwać
Ostrzeżenia: dozwolone jest ERP, duża przemoc, tortury, oraz straszne sceny z horoby z którą czasem można się borykać i umrzeć w torturach.》
Niewygasający link do serwera:


https://discord.gg/vXgH68um2P

https://multiplayer.net-cdn.it/thumbs/i ... op_q85.jpg
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

4
Nazwa serwera: S.T.A.L.K.E.R: Projekt 34
Właściciel: @Afgan#1655
Kategoria: Roleplay

Opis:
Świat się nie skończył, świat ciągle żyje i ma się dobrze i idzie do przodu. Ale czy wszędzie? Nic bardziej mylnego, istnieją miejsca, w których czas się zatrzymał, a one same zaczęły żyć wbrew reszcie świata po swojemu. Jednym z takich miejsc jest Strefa Wykluczenia wokół Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej. Jak mówią plotki, Strefę można opuścić jako bogacz, albo w plastikowym worku. To też nie prawda. Niektórzy przepadają tam bez wieści. Czarnobylska Zona żyje własnymi prawami, podważając znaczenie słowa "norma".
Pozostałości tajemniczych radzieckich eksperymentów, niebezpieczne promieniowanie, zabójcze anomalie i krwiożercze mutanty. To jest w Zonie norma. Na terenie opuszczonej elektrowni jądrowej, w północnej części Ukrainy, od czasu katastrofy panuje pozorna cisza. Nietknięte ludzką dłonią pamiątki starej propagandy, porzucone przez byłych mieszkańców przedmioty i zarośnięte martwą trawą chodniki zasiedlają bezpańskie psy, cisza i ponura mgła.

A teraz wyobraź sobie horyzont. Na horyzoncie budynek. Nazywają go sarkofagiem. Brzmi grobowo, martwo. Za sobą masz tereny wojskowe pod ścisłą ochroną i napromieniowaną mgłę. Powietrze jest suche. Nie widać tu ni żywej duszy. Czy aby na pewno?
Zona to niebezpieczna kraina, zamknięta dla tchórzy. Jest niezbadana, surowa i nieprzyjazna wszelkiemu stworzeniu. Żywa na swój osobliwy, pociągający sposób. Mimo to znajdziesz tu paru śmiałków. Przestępców szukających azylu. Naukowców szukających odpowiedzi na pytania. Odkrywców przemierzających wysypiska. Ludzi, którzy przyszli tu wołani słodkim brzdękiem rubli. Możesz do nich dołączyć.

Zapraszamy na serwer Roleplay o tematyce opartej na serii gier komputerowych S.T.A.L.K.E.R.. Zapewniamy adrenalinę, miłą atmosferę oraz dobry start dla początkujących graczy. Poznaj uroku Strefy!
Uwaga, serwer przeznaczony jest dla graczy powyżej 16 roku życia.

Co oferujemy?

:radioactive: Klimat dobrze znany z serii gier S.T.A.L.K.E.R;
:radioactive: Autorskie pomysły w uniwersum;
:radioactive: Doświadczoną ekipę prowadzącą;
:radioactive: Przyjazną atmosferę;
:radioactive: Autorskie mechaniki łączące Roleplay i RPG;
:radioactive: Dobrą zabawę w dobrym towarzystwie.

Chcesz spróbować, ale nie masz doświadczenia w tego typu grach, albo nie znasz uniwersum? Żaden problem, we wszystko na spokojnie wprowadzimy, wystarczy ominąć wojsko i przedostać się do Zony:

Niewygasające zaproszenie:
https://discord.gg/QrQKCehXZQ
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

5
W roku 2068 świat jest pełen nowinek technologicznych, geniuszy i ciągłych konfliktów. Wszyscy pracują w imię lepszego jutra, bo wojna zmieniła nas jako gatunek. Pokazała nasze słabości. Byliśmy leniwi. Chcąc wyręczać się robotami doprowadziliśmy do buntu maszyn – kryzys omniczny zmienił świat. Nastała trzecia wojna światowa, która doprowadziła do osierocenia milionów dzieci, pogłębienia różnic w rozwoju technologicznym obszarów świata i biedy wielu rodzin.

Na szczęście konflikt nie był długotrwały. Najodważniejsi i najbardziej utalentowani ludzie z całego świat stworzyli grupę uderzeniową, która pomogła zakończyć wojnę. Po wszystkim zostali międzynarodowymi bohaterami i zaczęli prowadzić Overwatch – organizację pokojową powołaną przez ONZ. Po dwudziestu latach pracy sławny Jack Morrison dowodzi ugrupowaniem złożonym z tysięcy ludzi różnych narodowości. Naukowcy, żołnierze, odmieńcy i awanturnicy. Razem w imię lepszego jutra!

Jednak nie wszystkim podoba się istnienie Overwatch. Ich wrogowie stają się coraz bardziej aktywni.

Organizacja terrorystyczna, która wierzy, że tylko konflikt jest w stanie doprowadzić ludzi do rozwoju...
Futurystyczny gang motocyklowy kowbojów, którzy handlują sprzętem wojskowym...
Międzynarodowa megakorporacja zatrudniająca architektów tkających ze światła, która nie zawaha się wyeliminować konkurencji w imię lepszego jutra...

Kim stanie się twoja postać? Witamy w świecie Overwatch, agencie... Pamiętaj tylko o jednym. Czasem lepiej nie ufać swoim współpracownikom.

**Overwatch: Last Chance zaprasza nowych użytkowników.**

Jeśli lubisz fabuły przygodowe, oparte na walkach i konfliktach, odnajdziesz się świetnie wśród naszych graczy. Wyróżniamy się ciekawym podejściem do eventów i wątków grupowych. Na naszym serwerze, oprócz pisania wątków, masz możliwość uczestnictwa w sesjach RPG, które odbywają się na kanałach głosowych i są częścią fabuły. Są dostosowane również do graczy, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w RPG. Oczywiście nie są obowiązkowe.

WCZEŚNIEJSZA ZNAJOMOŚĆ UNIWERSUM GRY OVERWATCH NIE JEST WYMAGANA.
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

6
**SPOŁECZNOŚĆ REKLAM RP**

*Co oferujemy.?*

- ``Wsparcie małych serwerów``, które mają od 30 do 70 członków. Mają możliwość dostania specjalnego, dostosowanego do serwera, pingu raz w tygodniu.
- ``Przejrzysty układ kategorii``, z podzielonymi tematycznie kanałami.
- ``Darmowa reklama twojego serwera`` - obojętnie czy RP czy community, wystarczy, że masz u siebie naszą reklamę.
- ``Prosty system zgłoszenia serwera`` - wystarczy, że wypełnisz krótką formułkę.
- ``Szybkie sprawdzanie zgłoszeń`` w poszukiwaniu błędów. W zależności od dostępności osoby odpowiedzialnej twoja reklama może się znaleźć na kanale już w ciągu 48h.
- ``Przyjazną adminomoderację razem z uczestnikami serwera``. Chociaż wiadomo, że nie każdy musi się ze wszystkimi przyjaźnić to mimo to, mamy nadzieję, że będziesz miło spędzać u nas czas.
- ``Reaction role dobrane pod kategorie reklam``. Możesz sobie wybrać rolę tematyki, która będzie powiadamiała o nowym serwerze z tej kategorii.
- ``System kar i nagród`` - wiadomo, za złe zachowanie dostajesz karę a za dobre nagrodę w postaci osobistej roli.

*Coś o nas*
- ``Nowy serwer``, który dopiero zaczyna swoją przygodę.
- ``Przyjmujemy wszystkie propozycje od was``, czy to dotyczące rozwoju serwera czy czysto społeczne.
- Wraz z waszymi propozycjami staramy się ulepszać serwer.

*Jeśli nie masz ochoty do nas dołączyć i razem rozbudowywać serwer, iść w górę - nie ma problemu. Nikogo nie zmuszamy do bycia na serwerze.*


https://discord.gg/pMXhXPC
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

7
Witajcie! Mam przyjemność przedstawić wam RP o tematyce fantasy. Przedstawię najpierw w skrócie fabułę...

──────── • ✦ • ─────────
Przed wiekami, jeśli nie dawniej wszechmocny byt podzielił się, a raczej uległ dezintegracji, a jedynym, co po nim pozostało był Wszechmocny, który postanowił stworzyć świat idealny, różnorodny i piękny. Tak powstało Etamwayen. Przez dziesiątki tysięcy lat panował względny spokój... do czasu... Z podmorskiego więzienia uciekł tytan, chcący zniszczyć świat i zbudować na jego popiołach nową, lepszą krainę, w której jedynym panem i władcą byłby on. Przekonał on wielu, by poszli za nim i stanęli do walki z niebem... Poległ jednak w boju. Przegrał wojnę, a świat pozbierał się po tym strasznym wydarzeniu... ale czy na pewno? Ciągłe konflikty, spory i intrygi utrudniają normalne funkcjonowanie. Chociaż nie ma wojny to wisi ona w powietrzu i nie wiadomo, kiedy wybuchnie.
──────── • ✦ • ─────────
Teraz jednak to wy i wasze postacie jesteście kowalami losu całej krainy. Może stworzycie dyplomatkę, która będzie nieść pokój w całym świecie. Może szlachcica, który będzie chciał zagarnąć cały majątek dla siebie. A może demona, który będzie nieść chaos w krainach, czy też fanatycznego anioła walczącego ze złem. To wszystko zależy od was, bo to wy tniecie nić losu tego świata.

Co oferujemy?
— szeroki wybór ras, a co za tym idzie i postaci
— bogate uniwersum
— dopracowany serwer
— pomoc administracji
— możliwość zostania władcą i kierowania całym państwem
— elementy wargame w czasie prowadzenia działań wojennych
— misje i zlecenia dla waszych postaci
— eventy
— konkursy z nagrodami
— funkcję cichego wielbiciela, która uatrakcyjnia rozgrywkę
— gazetkę, która pozwala na zaznajomienie się z wydarzeniami ze świata RP

Czego wymagamy?
— aktywności, bez niej niestety serwer umrze
— kreatywności

https://discord.gg/2mG3mnR
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

8
★ Jedyny taki serwer w Polsce ★

✰ Jesteś zagorzałym fanem Star Treka? A może dopiero chcesz zacząć swoją przygodę z Gwiezdną Flotą? Nieważne! Ten serwer jest dla Ciebie! ✰

★★—OFERUJEMY—★★
—✰ estetyczny i przejrzysty serwer
—✰ miłą i wspierającą się społeczność
—✰ miejsce dla wszystkich fanów Star Treka: kanały do dyskusji o poszczególnych serialach i sezonach
—✰ spersonalizowane role, by mieć dostęp do tego, co Cię interesuje
—✰ ciągle rozwijający się serwer i otwartą administrację

★★—U NAS NIE MA—★★
—✰ toksycznej atmosfery
—✰ spoilerów, kiedy tego nie chcesz
—✰ niepotrzebnych pingów

★Wejdź i przekonaj się sam! Czekamy na Ciebie!★

https://media.discordapp.net/attachment ... 739041.gif
https://discord.gg/gUzvyhj
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

9
Zapraszamy do World On Extinction: Expansion!
Fabuła naszej gry polega na wojnie toczonej pomiędzy zmiennokształtnymi, ludźmi, jak i zwierzołakami, które zostały stworzone przez ludzi ale zbuntowały się przeciwko nim ze względu na okrutne traktowanie. RP to fuzja wielu różnych gatunków, naszym głównym motywem jest mieszanka postapokaliptycznego krajobrazu z fantastycznonaukowym arsenałem broni i modyfikacji ciała. Dla urozmaicenia w naszym uniwersum występuje także magia, którą mogą posługiwać się zwierzołaki oraz Zmiennokształtni, lecz w ograniczonym stopniu. Na ogół obie te rasy, stronią one od skomplikowanych, ludzkich technologii – są przekonane o wyższości magii i natury nad ludzkimi karabinami i granatami. Wasza postać może być zarówno człowiekiem rebeliantem, który chce uwolnić ludzi z opresji silniejszej rasy, lub zwierzołakiem, który w ramach zemsty pragnie całkowicie oczyścić ziemię z ludzkiej zarazy. Oprócz tego możesz grać Zmiennokształtnym, którzy krocząc przez kontynet nawracają wszystkich pod ich zdaniem, jedyną słuszną wiarą. Oczywiście charaktery postaci są skomplikowane, dlatego możliwe jest zrobienie człowieka, który staje po stronie zwierzołaków, a także zwierzołaka, który walczy za prawo ludzkości do życia.
Sama fabuła oraz informacje o świecie i działaniu serwera znajdują się na samym serwerze, także zapraszamy do zapoznania się i dołączenia do zabawy!


___Co wymagamy?___

Aktywności w RP

Pisania minimum 1 zdania stylem książkowym

Ortografii na poziomie podstawowym.

Czytania ze zrozumieniem ;) przyda się przy tworzeniu postaci oraz czytaniu ksiąg frakcyjnych.___Co oferujemy od siebie?___

Możliwość grania 3 Frakcjami

Super Atmosferę

Oryginalny system walki (statystyki punktów życia (HP), modyfikacje dodanie oraz czasem ujemne do ataku czy obrony. A to wszystko okraszone rzutami kostką

Nie wymagamy obeznania w klimatach postapo czy CyberPunk, jesteśmy tu po to, aby was wprowadzić

___MOŻLIWOŚĆ MORDOWANIA INNYCH POSTACI!___

Miła Administracje

Posiadamy również walutę serwerową oraz kilku NPC, którzy tylko czekają aby ograbić was…znaczy dobić z wami targu w swoich sklepach.

Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

10
__***Discordowe Centrum Promocji***__
**DCP** to miejsce, które umożliwi Ci znalezienie twojego wymarzonego serwera, który zapewni Ci godziny wspaniałej rozrywki. Natomiast jeśli jesteś twórcą, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zareklamował u nas swoje dzieło i odnalazł tu chętnych do rozgrywki graczy. Jeśli jesteś zbłąkaną duszyczką poszukującą zwykłego miejsca na rozmowę, które pozwoli Ci na poznanie nowych ludzi, trafiłeś w odpowiednie miejsce.

**:question:Co oferujemy:question:**
- Możliwość zareklamowania własnego serwera oraz odnalezienia odpowiedniej grupy odbiorców,
- Szanse na odnalezienie idealnego serwera, który odpowiadałby wszelkim twoim wymaganiom,
- Różnorodne kanały społecznościowe, które umożliwią Ci dzielnie się swoimi pasjami oraz poznanie interesujących osób,
- Ciągle uaktualnianą Czarną Listę użytkowników oraz botów zawierającą spis rajderów, trolli oraz innych osób, które należy omijać szerokim łukiem i banować,
- Przyjemną i ciepłą atmosferę panującą na serwerze oraz pomocną administrację, która zawsze służy dobrą radą,
- Kanały, na których znajdziesz ludzi, którzy z chęcią pomogą Ci przy tworzeniu własnych serwerów,
- Przygotowany i wyselekcjonowany zestaw serwerowych emotek, które ułatwią Ci wyrażanie emocji, a nawet kanał umożliwiający zgłaszanie własny propozycji!

**:exclamation:Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych w nasze szeregi!:exclamation:**
https://discord.gg/GrHEPn9
Protectors of the Earth

DISCORD - zaprzyjaźnione serwery

11
══════║Lab RP²║═══════

Lab RP... Słyszałeś o takim miejscu? Podobno jest to utajnione Laboratorium w otchłani innych discordowych serwerów. Podobno można tam znaleźć tunele z przejściami na różne serwery RolePlay'owe, Community i nie tylko. A co więcej, sam możesz zareklamować swój serwer u nich. Słyszałem również że wiele jest tam Laboratoryjnych szczurów, które są chętna różnojakich eksperymentów takich właśnie jak twój Serwer!
A więc na co czekasz...? Zjedź windą w dół i dopisz swój serwer do tego eksperymentu!

Pamiętajcie również że Lab RP to serwer eksperymentalny, także to od Was zależy, jak jego losy się potoczą.

Na Tablicy Ofert widnieją takie podpunkty jak:

:blue_heart: Możliwość zareklamowania swojego serwera oraz odnalezienie serwera odpowiedniego dla Ciebie!
:heart: Wiele "reactionrole" które pozwalają dostać się w różne miejsca na serwerze!
:green_heart: Kanały randkowe dla młodszych i starszych.
:purple_heart: Klika kanałów o tematyce NSFW, więc bez obaw o bana, ale wszystko z głową i względną kultura.
:black_heart: No toxic - Chcemy być ze sobą i dla siebie, dlatego brak szacunku poskutkuje banem.
:orange_heart: Kreatywni użytkownicy zostaną nagrodzeni, co rzadko zdarza się na innych serwerach. Może dołączysz do zespołu administracji i pomożesz nam stworzyć coś pięknego?

꧁Dyrektorzy Laboratorium z całego serca zapraszają, dołącz do nas i stwórz razem z nami najlepszą społeczność na polskim discordzie.꧂

https://discord.gg/zwqsr4Qb4d
Protectors of the Earth
cron