Vision Lighthouse - portal poświęcony PBFom i grom RPG

1


Vision Lighthouse to strona poświęcona w głównym stopniu PBFom – grom RPG rozgrywanym w całości na forach dyskusyjnych. Zamiast tworzyć kolejne forum o forach, postawiliśmy zaprojektować portal, który będzie się swoistą bazą informacji na temat pbf'ów. Pozwala to na zdecydowanie efektowniejsze i bardziej przejrzyste przedstawienie danego forum, a działy tematyczne i spore możliwości wyszukiwania, sprawiają, że łatwo można odnaleźć interesującą nas tematykę.
Nie chcemy, by Vision Lighthouse było jedynie zwykłą listą pbfów, lecz także miejscem, gdzie każdy miłośnik tej formy rozgrywki będzie mógł spędzić nieco więcej czasu. W dziale PUBLICYSTYKA można znaleźć teksty pisane przez naszych redaktorów – są to felietony, wywiady, scenariusze sesji czy poradniki przydatne zarówno dla Mistrzów Gry, jak i Graczy. Podobnie jak wpisy w Bazie Danych, oznaczone są one Etykietami, które pozwalają na łatwe i intuicyjne wyszukiwanie powiązanych treści. W dziale PBF znajduje się obszerna i na bieżąco aktualizowana baza opisów istniejących pbf'ów, a także ich recenzje, oraz zapowiedzi forów dopiero tworzonych. Dział ART, to miejsce, gdzie możecie znaleźć różnego rodzaju twórczość przelaną na klawiaturę komputera, oraz zbiór najciekawszych stron z grafikami, czcionkami i podobnych.
Nie tworzymy Vision Lighthouse dla siebie, lecz mamy nadzieję, że „Latarnia” będzie miejscem ciekawych dyskusji i wymiany doświadczeń internetowej społeczności zrzeszonej wokół tematyki pbf i nie tylko.

Protectors of the Earth