Jesteś nowym graczem?

1
Jest rok 2185.
Shepard łapie pierwszy oddech na stole operacyjnym w tajnej bazie Cerberusa, na Omegę podstępnie wdziera się zaraza a Archanioł dziesiątkuje szeregi gangów...
Znikają koloniści.
Co stało się z mieszkańcami osad? Przymierze obwinia Cerberusa, ale prawda jaką wkrótce odkryje załoga Normandii jest znacznie bardziej przerażająca...
Czy bardziej przerażająca, od tego co faktycznie planuje Człowiek Iluzja?
Po której stronie staniesz? Jak zapiszesz się na kartach historii którą właśnie masz okazję stworzyć? Wszystko zależy od Ciebie. Teraz. Tutaj.
Zbadaj z nami ścieżki których nie odkryła załoga Normandii. Kreuj z nami to uniwersum. Poznawaj mroczne sekrety galaktyki.
Ogranicza nas tylko wyobraźnia...

"Nie bój się cieni. One świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło."

Oscar Wilde
*** Hej!
Jeśli jesteś tu nowy przyda Ci się parę istotnych informacji.
Przede wszystkim zapoznaj się z regulaminem. Znajdziesz w nim odnośniki do najważniejszych miejsc na forum.
Aby rozpocząć grę potrzebujesz jedynie chęci, wyobraźni i Karty Postaci. Informacje jak stworzyć i aktywować KP znajdziesz tutaj: Karta Postaci. Przydatny przy tworzeniu KP generator personaliów postaci z uniwersum Mass Effect jest dostępny tutaj:
https://www.fantasynamegenerators.com/asari-names.php
Po zaakceptowaniu KP wystarczy już tylko zmienić login na imię/pseudonim Twojego bohatera i rzucić się w wir przygody ;)
Jeśli masz pytania, zadaj je na czacie, w wątku Kto pyta, nie błądzi lub pisz bezpośrednio do Adminów/Moderatora. Wszyscy chętnie Ci pomogą.
Mike Oldfield - Nuclear
cron