Sesja szuka gracza, gracz szuka sesji.

31
Chętnie dam się wciągnąć na retro, żeby w praktyce sprawdzić grywalność postaci. Trochę będzie mnie trzeba poprowadzić za rączkę. Staram się odpisywać co najmniej raz na 2 dni, ale jak mam lepszy czas to i częściej xD
Sing for the damage we've done and the worse things we'll still do...

Sesja szuka gracza, gracz szuka sesji.

34
Czołem!
Poszukuję towarzystwa do akcji na Ziemi, ewentualnie gdzieś na terytoriach ,,okołoziemskich" (pokłady statków też się wliczają). Czas szacuję na pierwszą połowę grudnia (z mojej perspektywy oznacza to tyle, że Lifdis wciąż jest wtedy na urlopie).
Alcatraz dostanie na szybko zlecenie negocjatorskie od Cerberusa, reszta jest dla mnie dowolnością. Mediacje jakichś skłóconych ziemskich organizacji, prowadzenie rozmów w ramach mniej lub bardziej oficjalnych partii politycznych, roztrzygnięcie sporu Cerberusa z kimś tam...
Sam element dyplomatyczny nie musi nawet dojść do skutku, utrudnienia i zawalenie się pierwotnego planu mile widziane.
Mam parę wstępnych koncepcji, ale też nie chcę zakładać za dużo na starcie. Jeśli ktoś z Was byłby chętny dołączyć w dowolnej roli, to zapraszam do zabawy :D